Hakkımızda

2016 yılında kurulan firmamız TEKFEM DEMİR ÇELİK A.Ş,hedefleri doğrultusunda;Boyalı galvaniz ve siyah sac malzemeden BETON ALTI TRAPEZ sacı,C-M-Z  profili,TRAPEZ  üretmektedir. Aynı zamanda  Genişletilmiş metal (GENİŞLETİLMİŞ SAC)  üretimi yaparak, Endüstriyel binalar,evler ve fabrika inşaasında kullanılan soğuk işlenmiş, uluslar arası kalite standarlarına uygun sac malzeme formalama üretimi yapmaktadır.

TEKFEM DEMİR,bu üretimlerinin yanı sıra asıl iştigal konusu olarak 1kalite ve 2.kalite olarak NPU,NPİ,IPE.HEA,HEB,KÖŞEBENT,BORU,PROFİL,SAC satışları da yapmaktadır.

TEKFEM DEMİR , işini seven ,kendini ve teknolojisini sürekli geliştiren,Ar&Geçalışmlarına önem veren kurumsal bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Firmamız kurumsal ve profesyonel anlayışını her gün geliştirerek sizlere daha kaliteli,sağlam ekonomik ve teknolojik ürünler üretmektedir.

Yeterli makine parkuru ile alanında en hızlı üretim yapan.Farklı bir vizyon ile üretim faaliyetlerini sürdüren TEKFEM DEMİR   ,sizlerin tercihi neticesinde sektöründe hızla gelişmekte ve büyümektedir.

 
Paylaş